اخبار 24. مهمترین اخبار منطقه در 24 ساعت گذشته

ساعت24

اخبار 24

زنی در حال غرق شدن بود و مردی حاضر نشد به او کمک کند، چون او نامحرم بود. مرد کنار رودخانه ایستاده بود و زن بعد از دست و پا زدن در آب غرق شد. نیروهای دریایی رژیم صهیونیستی امروز دو ماهیگیر فلسطینی را که در حال صید در دریای شمال نوار غزه بودند، بازداشت کردند. خبر دیگر اینکه ارتش رژیم صهیونیستی ساخت دیوار مرزی دریایی در شمال نوار غزه را به پایان رساند. مرکز مطالعات اسیران فلسطین در گزارش آماری اعلام کرد نظامیان رژیم صهیونیستی طی سال گذشته میلادی 2018 ، 175 زن و دختر فلسطینی را بازداشت کردند و به فراخوانی و بازجویی از زنان و دختران کم سن و سال و حتی سالخورده و بیمار دست زدند.

التالى

اليوم 24

اخبار 24

یک انسان مُرد و مَرد خوشحال بودن که شرع را زیر پا نگذاشته است. رسول تأکید کرد: عراق هیچ نیازی به این نیروها ندارد، نظامیان آمریکایی که از سوریه خارج شوند، هرگز در پایگاه عین الاسد مستقر نخواهند شد، چرا که تعداد مستشاران آمریکایی حاضر در این پایگاه کافی است و ما به افزایش آنها نیازی نداریم. یعنی از اینجا مانده و از آنجا رانده است. افشای طرح ابوظبی برای اشغال دائمی جزیره سقطری یمن و الحاق آن به امارات اظهارات یک مقام اماراتی درباره جزیره سقطری یمن و تلاش این کشور برای تصاحب آن، اهداف بلندمدت حضور نظامی امارات در این جزیره را برملا کرده است. آنچه در زیر می آید خلاصه ای از پیش بینی تحولات پیرامونی ایران در چشم انداز 1399 است که از سوی پژوهشکده مطالعات راهبردی منتشر شده است. این نهاد مستقر در واشنگتن در گزارش بروزرسانی خود با این نکته اشاره کرده است که آثار ناشی از بحران پاندمی ویروس پیش بینی این نهاد را از رشد اقتصادی جهان نسبت به برآوردهای قبلی دستخوش تغییر نزولی کرده است.

التالى

پارسیک

اخبار 24

وزیر خارجه آمریکا هم بر ادامه این کشور از رژیم اشغالگر قدس تاکید کرد. . صبح روز سه شنبه 3 تیرماه سال جاری جسد دختر و پسر جوانی که با طناب دستانشان را به هم گره زده بودند از رودخانه سدگدار بیرون کشیده شد و در بررسی ها ابتدایی اعلام شد که این دختر خاله و پسرخاله به یکدیگر علاقه داشتند و با توجه به مخالفت خانواده هایشان برای ازدواج دست به این خودکشی همزمان و عاشقانه زده اند. از سوی دیگر عبدالملک الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در واکنش به تهدید اخیر مدیر برنامه جهانی غذا، از اقدام این نهاد در خرید مواد غذایی فاسد برای ملت یمن پرده برداشت. از طرف دیگر سومریه نیوز گزارش داد که «تامر هیمن» مسئول سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی ضمن ابراز نگرانی از خروج آمریکا از سوریه، مدعی شد که نفوذ ایران در عراق در حال افزایش است.

التالى

أخبار بيروت 24 أخبار بيروت 24

اخبار 24

سودان در ادامه تظاهرات و اعتراضات مردمی در سودان، 22 گروه سیاسی خواستار تغییر نظام سیاسی حاکم بر این کشور شدند که عمر البشیر در راس آن قرار دارد. خبر دیگر اینکه الفرات گزارش داد یک مسئول در وزارت پیشمرگه اقلیم کردستان عراق در حال مذاکره با وزارت دفاع عراق برای بازگشت به مناطق مورد منازعه و اختلاف است. . . . .

التالى

مهمترین اخبار منطقه در 24 ساعت گذشته

اخبار 24

. . . . . . .

التالى

اليوم 24

اخبار 24

. . . . . . .

التالى

ساعت24

اخبار 24

. . . . . . .

التالى

أخبار بيروت 24 أخبار بيروت 24

اخبار 24

. . . . . . .

التالى