اني اريد امانا. ‫اني اريد امانا يابن فاطمة

‫اني اريد امانا يابن فاطمة

اني اريد امانا

تلاوت آیه را به مدت چهل روز به طور مرتب انجام داده و در اوقات مختلف ادامه دهید. ۲- هر روز ۱۱۰ تومان یا ۱۱۰۰ تومان تا پایان ختم بابت رد مظالم کنار گذاشته شود و بعد صدقه داده شود. و برگردان به من جواب سلام ایشان را. به سند معتبر روايت كرده اند كه روزي پيامبر اكرم ص در مسجد نشسته بودند كه جبرئيل نازل شد و عرض كرد يا رسول الله ص حق تعالي تو را سلام مي رساند و مي فرمايد : كه اين دعا را براي تو به هديه فرستادم و هر كس اين دعا را بخواند يا باخود همراه كند آنقدر به او ثواب عطا فرمايم كه برابري كنند با ثواب همه فرشتگان و خدا جميع گناهان او را بيامرزد و هر كس اين دعا را پنج مرتبه بخواند جمال پيامبراكرم ص را در خواب ببيند، و هر فقيري بخواند غني شود، و هر بيماري بخواند شفا يابد و هر گرسنه بخواند طعام يابد و هر تشنه بخواند سيراب شود و هر مغمومي بخواند شاد گردد و هر مقروضي بخواند قرضش ادا شود و اگر كسي را حافظه نباشد و اين دعا را با مشك و زعفران بنويسد و شويد و بخورد صاحب فهم و حافظه گردد و اگر اين دعا را بر كفن ميت بنويسند حق تعالي امر كند به ملائك ها كه قبر او را روشن گردانند. از امام صادق ع : در جواهر القرآن نقل است که هر کس سوره فاتحه را میان نافله صبح و نماز صبح بخواند به نیت صحت از آن بیماری شفا یابد.

التالى

ЁёЎ бб‘нЏ… (( «дн √—нѕ «г«д« н«»д Ё«Ўг… г” г”я« »нѕн )) ~ е««««««г~

اني اريد امانا

شیخ بهائی قدس سره فرمود جهت مطلبى یک روز خواندم ظهر همان روز مطلب حاصل شد. سوره توبه ۹ ، آیه۵۱ وَ اِنْ یَمْسَسْکَ اللهُ بِضُرًّ فَلا کاشِفَ لَهُ اِلاّ هُوَ وَ اِنْ یَمْسَسْکَ بِخَیْرٍ فَهُوَ عَلی کُلَّ شَیءٍ قَدیرٌ. فهذا البيت احبتي حرز وحصن حصين اتمنى من احبائي كل المسلمين المؤنين وشيعة اهل البيت عليهم السلام ان تكتبوه على ابواب بيوتكم من الداخل وان تحملوه معكم اني اريد أماناً يابن فاطمة مستمسكاً بيدي من طارق الزمــن من فاطم وبنيها ثم والـدها والمرتضى حيدرٌ أعني ابا الحسن. تا اینکه گفت: به حضرت ع عرض کردم: فدایت شوم، کنیز رقعه ای کاغذ نوشته ای در جیب گریبان شما پیدا کرده است، بفرمایید چیست؟ حضرت ع فرمودند: ای حمید این حرزی است که ما از آن جدا نمی شویم، عرض کردم: کاش مرا نیز نسبت به آن مشرف سازید. أَفَغَیرَ دِینِ اللَّهِ یبْغُونَ وَ لَهُ أَسْلَمَ مَنْ فِی السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ طَوْعاً وَ کرْهاً وَ إِلَیهِ یرْجَعُون 3- نوشتن حرز معروف به حرز ابودجانه، که در بحارالأنوار ، ج91 ، ص 221-224 آمده است. و نیز به جهت وسعت رزق و روزی همراه خود داشته باشد. سوره هود ۱۱ آیه ۶ اَنّی تَوَکَّلْتُ عَلَی اللهِ رَبّی وَ رَبَّکُمْ ما مِنْ دابَّهٍ اِلاّ هُوَ اخِذٌ بِناصِیَتِها اِنَّ رَبّی عَلی صِراطٍ مُسْتَقیمٍ.

التالى

اني أريد امانا يابن فاطمة مستمسكا بيدي من طارق الزمن

اني اريد امانا

يا محمد خدا مي فرمايد: كه من شرم دارم از بنده ايي كه اين دعا را بخواند و من او را عذاب كنم، جبرئيل عرض كرد : كه اين دعا بر قائمه عرش با قدرت نوشته شده است كه هر كس اين دعا را بخواند يا با خود همراه كند در زير عرش هفتاد هزار فرشته ايستاده، و هر فرشته بيست سر و هر سر بيست دهان و هر دهان بيست دندان زبان دارد و هر زباني خداي تعالي را تسبيح مي گويند و ثواب همه را به آن بنده دهند و همه حاجات او را برآورند و چون از قبر مبعوث شود هفتاد هزار فرشته مي فرستد با طبقه اي از نور كه در آن قدحي باشد از شيريني هاي الوان و بر هر طبقي دستاري از نور افكنده باشند و در آن مُهري گذارده اند كه بر مهر نوشته شده «لا اله الا الله محمد رسول الله علي ولي الله» و خلايق تعجب كنند كه آيا اين امت كدام پيغمبر است ؟ گويند اين امت محمد ص است كه در دنيا دعاي عكاشه را خوانده است يا با خود داشته است ، و پيامبر ص فرمود: كه هر كس از امت من اين دعا را بخواند يا با خود دارد اين همه ثواب وي را باشد پس جبرئيل عرض كرد : يا رسول الله ص هركس اين دعا را بخواند البته بهشت جاي اوست و هركس بسيار بخواند ثواب او مضاعف گردد، و هركس بنويسد و با خود داشته باشد خداوند با او دو ملك موكّل گرداند كه او را از جميع بليّات و آفات محافظت فرمايند و ثواب طاعت همه انبيا، اوليا، اتقيا، ملائكه، امامين ، مردان، صالحان و زنان صالحه او را باشد، و در دنيا هرچه طلب كند به او عطا فرمايد. به هیچوجه براى او گشایش نمى شد تا آن شبى در عالم خواب خدمت حضرت حجه علیه السلام رسید وعرض حال خود بگفت. این زیارت در ادامه آمده است راه دیگر توسل به آن حضرت این است که روز جمعه پس از نماز 133 بار بگویی: یا کاشفَ الکرب عَن وجه الحسین! آثار و برکات سوره مزمل ۱ آشتی میان زن و شوهر اگر این سوره را در میان زن و شوهر ناسازگاری سه بار به شربت بخواند و به آن دو بیاشامند دوستدار یکدیگر و مهربان شوند. نماز امام هادی ع : نماز حضرت هادی علیه السلام دو رکعت است، در رکعت اول سوره حمد و یس و در رکعت دوم سوره حمد و الرحمن. و علامه باقر قرشی میگوید در جنگ ایران و عراق نیز این بیت را به هر سربازی که میدادیم سالم به خانه برمیگشت. حياة الحيوان در باب قنفذ بيهقى در دلائل النبوة 4- امام باقر علیه السلام به فردی که ارواح و جنیان او را اذیت می کردند، فرمود: با فاتحة الکتاب و سوره ناس و فلق تعویذ کنید هرکدام 10 بار و آن سوره ها را با مشک و زعفران در جامی ظرفی بنویسید.

التالى

تحميل اني ديسك للكمبيوتر 2020 AnyDesk اخر اصدار

اني اريد امانا

در این طریقه هم،تلاوت كننده در هر مرتبه باید آیه سَلامٌ قَوْلا مِنْ رَبٍّ رَحِيمٍ را ده بار تلاوت كند. الف خواندن «سوره ی مباركه ی یاسین» هفتاد مرتبه در یك مجلس و در یك روز. السلام عليكم ورحمة الله وبركاته يقول العلامة الشيخ باقر شريف القرشي رحمة الله في النجف الاشرف هذه القصة في العطلة الصيفية بعث آية الله السيد محسن الحكيم قدس سره احد طلاب العلم الى سوق الشيوخ للتبليغ ولما وصل للمهمه واذا بمرض الطاعون اعاذنا الله واياكم منه قد ضرب البلدة وصار يقضي على كل بيت ويدخله ففزع الشيخ الى الامام الحسين عليه السلام وفي النوم رأى الامام عليه السلام وساله أخائف انت ياشيخ ؟ قال نعم : فقال له : اكتب هذا البيت على باب دارك وقل للشيعة ان يكتبوه اني أريد أماناً يابن فاطمة مستمسكاً بيدي من طارق الزمن فكتبه الشيخ وامر الشيعة ان يكتبوه فما دخل بيتا كتب على بابه هذا البيت. حضرت فرمودند این بیت را بر درب خانه ات بنویس و به شیعیان هم بگو آن را بنویسند تا محفوظ بمانند : إنّـي أريد أمانا يا ابـن فاطمة. فأثبِني عَلَیهِما مَا أَمَّلتُکَ وَ رَجَوتُ فیکَ وَ فِی رَسُولـِکَ یا وَلِی المُومِنینَ.

التالى

منتديات سماحة السيد الفاطمي ــ العلاج الروحي بالقرآن الكريم • مشاهدة الموضوع

اني اريد امانا

مستمسكاً بيـدي مـن طـارق الزمـنِ مـن فاطـم وبنيـهـا ثـم والدهــا. كرامة للامام الحسين عليه السلام يُنقل عن العلّامة الشيخ باقر شريف القرشي رحمه الله أن المرجع السيد محسن الحكيم قدس سره بعث احد طلاب العلم الى مدينة سوق الشيوخ للتبليغ , ولمّا وصل للمهمة و إذا بمرض الطاعون قد ضرب البلدة وصار يقضي على كل بيت يدخله, ففزع الشيخ الى الإمام الحسين عليه السلام , حيث صعد سطح داره واستغاث بالامام عليه السلام , وفي النوم رأى الامام عليه السلام , وسأله الإمام : أخائف انت ياشيخ؟ قال: نعم فقال له : أكتب هذا البيت على باب دارك وقل للشيعة أن يكتبوه إنّي أريدُ أماناً يابن فاطمة ٍ مُستَمسِكاً بيدي مِنْ طارقِ الزمن ِ. وفي الختام الله اعلي واعلم بحقيقة هذا الدعاء ومدي صدقه ولكم منا السلام والصلاة والسلام علي سيدنا محمد وعلي اهله واصحابه رضي الله عنهم اجمعين. بدانید این بیت شعر ، حصن حصین و حرز الهی از آفات و بلیات است ، لازم است شیعیان و موالیان اهل بیت علیهم السلام این بیت را بنویسند و با خود همراه کنند و بر سر در خانه هاشان از داخل بیاویزند. والمرتضــى حيـــدرٌ أعني أبا الحسنِ و او چنین نمود و شیعیان نیز چنین کردند.

التالى

أريد أمانا يابن فاطمة

اني اريد امانا

تویی سلام و از جانب توست سلام و سلام به سوی تو بر می گردد اللهم صل علی محمد و آل محمد و بَلِّغ روحَ مُحمدٍ مِنّي السَّلامُ و أَرواحَ الائِمةِ الصادقینَ سَلامی بار پروردگارا! و او چون بدانجا وارد شد دید مردمانش به مرض طاعون مبتلا شده اند و از هر خانه ای صدای ناله وشیون بلند است. سوره مزمل : از امام صادق علیه السلام نقل شده است: هر کس سوره مزمل را در نماز عشای خود در آخر شب بخواند شب و روز به عنوان دو شاهد به همراه این سوره به نفع قاری این سوره شهادت می دهند و خداوند به او زندگی پاک داده و با مرگ پاک از دنیا می رود. امام صادق علیه السلام فرمودند : من ضامنم بر خدای عزوجل که از جای خود حرکت نکرده ای مگر آنکه حاجت تو بر آورده شود. ملا محمد صادقى عراقى در نهایت سختى و پریشانى و بدحالى بود. شنيده بودم كه هر گاه كسى براى قضاى حاجتش ، هفت شب چهارشنبه متوسل به حضرت عباس شده و در هر يك از شبهاى مزبور صدمرتبه شعر زير را بخواند، حاجت او به شكل غيرعادى برآورده خواهد شد.

التالى

دعا و ذکر

اني اريد امانا

و سختی دنیا و آخرت از او برداشته می شود و هر کس بر قرائت این سوره مداومت ورزد رسول خدا را در خواب خواهد دید. اکشف کربی بحق اخیک الحسین ؛ عدد 133، عدد حروف کلمه عباس به حساب حروف ابجد است. و آن اين است : اى ماه بنى هاشم ، خورشيد لقا عباس اى نور دل حيدر، شمع شهدا عباس از درد و غم ايام ما رو به تو آورديم دست من مسكين گير از بهر خدا عباس نظير اين توسل را، مرحوم حاجى ميرزا حسين تهرانى نجل حاجى ميرزا خليل از علماى عصر مشروطه عمل كرده بودند، درد ايشان فورا ساكت شده و ديگر عود نكرده بود. يقول الشيخ القرشي وفي الحرب العراقية الايرانية ما اعطينا هذا البيت جندياص الا وعاد الى اهله سالماً. اگر این دعا را بر کفن میت بنویسند حق تعالی امر کند به ملایکه ها که قبر او را روشن گردانند.

التالى

القصة الحقيقية لدعاء اني اريد امانا يابن فاطمه مستمسكا بيدي من طارق الزمن

اني اريد امانا

سوره ناس و فلق و آیت الکرسی را بخوانید. يقول الشيخ القرشي رحمه الله : وفي الحرب العراقية الإيرانية ما أعطينا هذا البيت جنديًا إلّا وعاد إلى أهله سالمـًا, لهذا يعتبر العلماء هذا البيت الوارد عن الإمام الحسين عليه السلام من الأحراز التي بإمكان الشيعة أن يكتبوه على أبواب بيوتهم من الداخل أو يحملوه معهم. پس برآورده فرما با این دو رکعت آنچه را که امید دارم و از تو از رسولت ای دوستدار مومنین 4 — بعد از خواندن این دعا به سجده می روی و چهل مرتبه می گویی : یَا حَیُّ یَا قَیُّومُ یَا حَیُّ لَا یَمُوتُ یَا حَیُّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِکْرَامِ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِین 5 — سپس جانب راست صورت را به زمین می گذاری و همین دعا را چهل مرتبه می خوانی 6 — سپس جانب چپ صورت را به زمین می گذاری و همین دعا را چهل مرتبه می خوانی. و اگر كسي چيزي گم كرده باشد چهار ركعت نماز بگذارد و در هر ركعتي بعد از حمد يك مرتيه قل هو الله بخواند و بعد از نماز اين دعا را بخواند و بعد از نماز سجده كند حاجت خود را بخواهد البته گمشده پيدا شود و اگر بر دشمن بخواند غالب گردد و از براي هر حاجتي مهمي كه بخواند برآورده شود و هركس شك آورد كافر شود و علي ع فرمود : كه دارنده اين دعا در قيامت رويش چون ماه باشد و بي حساب وارد بهشت شود. بهترین زمان پس از انجام فریضه نماز است.

التالى