لس براون. زندگینامه لس براون

‫خطاب تحفيزي رائع للعملاق les brown مترجم‬‎

لس براون

افرادی که شما را در مسیر موفقیت دلسرد میکنند و با دست کم گرفتن قدرت شما باعث آزار فکری شما می شود، آنها هیچ رویایی حتی برای خودشان ندارند و در هیچ چیز هم موفقیتی کسب نکرده اند. یعنی شما 1440 دقیقه فرصت دارید تا آنچه را که میخواهید به دست آورید. در سومین دوره هم به عنوان رئیس کمیته منابع انسانی انتخاب شد که به نوبه خود عالی بود. پس از گذشت مدت زمانی، او شروع به سخنرانی های انگیزشی کرد. He formed the company Les Brown Enterprises Inc.

التالى

من هو لس براون

لس براون

It wasn't until the on-air failures of the previous afternoon DJ that he was hired full-time. با وجود اینکه آن ها ازدواج عاشقانه ای داشتند اما تا چندین سال بیشتر نتوانستند با هم زندگی کنند و سرانجام در سال 1997 از یکدیگر جدا شدند. لس براون در سال 1993 اما توانست لس براون شو را راه اندازی کند تا بدین وسیله بتواند مشکلات رایج مردم را حل کند. لس براون از جمله کسانی است که برای موقعیت خود تلاش بسیار زیادی کرده است. لس براون آثار برجسته لس براون لس براون اما آثار بسیاری دارد که باعث می شود او در زمره افراد موفق در زمینه های انگیزشی به شمار بیاید. شما باید چشم های خود را روی منتقدین و انرژی های منفی بیرونی و درونی ببندید تا بتوانید آنچه که میخواهید را به دست آورید.

التالى

من هو لس براون

لس براون

لس براون و ازدواج جنجالی یکی از مهم ترین بخش های زندگی لس براون اما ازدواج اوست. شما هر روز و هر ساعت، میتوانید بهترین باشید و رشد کنید. تمام چیزی که این دسته از افراد نیاز دارند تنها کمی راهنماییه یا کمکی کمک و حمایت، تمام چیزی که نیاز دارند کمی بینشه. معرفی کتاب صوتی هدفگذاری از لس براون لس براون در بخشی از کتاب صوتی هدفگذاری از لس براون میگوید: اگر شما خودتان را برنامه ریزی نکنید زندگی این کار را با شما خواهد کرد زندگی یکسری قابلیت هایی دارد که هنوز بهش نرسیدیم. رویایی که شما دارید، فقط برای شماست و هیچ کس جز شما نمیتواند آن را داشته باشد و کسی هم جز شما نمی تواند آن را ببیند.

التالى

امکان پذیر است

لس براون

گروه رویال مایند ابتدا کار خود را با کانال تلگرامی به همین نام در اسفندماه 1394 آغاز کرد و در طی زمان کوتاهی توانست هزاران مخاطب را به سمت خود جذب کند. این را بدانید که دانه درخت بامبو به 5 سال مراقبت نیاز دارد و در طول این 5 سال هیچ رشدی نمیکند. Upon his termination from the radio station, he ran for election in the Ohio House of Representatives and won. برای شما هم امکان پذیر است که رویای خود را پیش بگیرید و در آن موفق شوید. زمانی که شما مقصد درستی را برای خود انتخاب کنید در نهایت خواهید دید که راه برای شما هموار خواهد شد و میتوانید به آسانی به هرچه که میخواهید برسید. محتوای موجود در قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه یا دوبله شده است و تنها افرادی حق استفاده از این محتواها را دارند که بهای آن را پرداخته اند. تفاوتی ندارد که اهداف شما بزرگ باشد یا کوچک.

التالى

ورود به سایت

لس براون

زمانی که بی صبرانه چیزی را میخواهید، عظمتی در شما به وجود می آید که نیرویی عظیم را به کائنات ارسال خواهد کرد. او به معنای واقعی کلمه تمامی زندگی خود را وقف این موفقیت ها کرده است. صرف نظر از تمامی موانعی که بر سر شما میریزند، شما باید بتوانید از کوه آرزوهای خود بالا بروید تا به قله اوج برسید. حرکت کنید و به زندگی بگویید که تو هرکاری را که بخواهی من انجام خواهم داد، پس تو هم باید آنچه که من میخواهم را برای من خلق کنی. کودکی لس براون لس براون در واقع در طی دوران هایی که به عنوان یک سخنران انگیزشی شروع به کار کرده است، از کودکی خود بسیار سخن گفته است.

التالى

ورود به سایت

لس براون

ممکن است گاهی دقیقا در مراحل آخر رسیدن به موفقیت شکست بخورید. در طی چندین هفته، این کتاب به پرفروش ترین کتاب تبدیل شد. اگر دوستانی دارید که افرادی منفی باف و مرده هستند، آن ها را کنار بگذارید تا از تاثیرات منفی آن ها در امان باشید. لس براون و اعتقادش در مورد موفقیت لس براون معتقد است که نظری که سایر افراد در مورد شما دارند نباید به یک حقیقت محض در مورد زندگیتان تبدیل شود. هرکس به جای او بود شاید در این شرایط امید خود را از دست میداد و دیگر به دنبال راهی برای پیشرفت نبود. او بعد از سالها کار کردن اما به او آهیو رفت تا بتواند در شغل مورد علاقه خود مشغول به کار شود.

التالى